حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6293 تعداد نوشته های امروز : 2 تعداد دیدگاهها : 363×
شهید مجید آهومند
2

          بسم الله  الرحمن الرحیم ان الله  اشترى من المومنین انفسهم و اموالهم بان لهم الجنه یقاتلون فى سبیل الله  فیقتلون و یقتلون-توبه ۱۱۱ «خداوند جانها و مالهاى مومنین را به قیمت بهشت مى خرد. آنها در راه خدا جهاد مى کنند که دشمنان دین را به قتل برسانند و یا […]

پ
پ

 

 

 

 

 

بسم الله  الرحمن الرحیم

ان الله  اشترى من المومنین انفسهم و اموالهم بان لهم الجنه یقاتلون فى سبیل الله  فیقتلون و یقتلون-توبه ۱۱۱
«خداوند جانها و مالهاى مومنین را به قیمت بهشت مى خرد. آنها در راه خدا جهاد مى کنند که دشمنان دین را به قتل برسانند و یا خود کشته شوند»
بار الها! بر تو سپاس بى نهایت که بر من منت نهادى و مرا طلبیدى و سپس درى از درهاى جنتت را به رویم بازکردى و آن در جهاد است. این بنده حقیر کسى نیستم که به ملت شهید پرور ایران پیام دهم، اما بنا به وظیفه شرعى خویش چند جمله را مى نویسم. در کارهاى خود همیشه بر خدا توکل کنید، از خدا یارى بطلبید و یک لحظه از یاد خداغافل مباشید. بعد برادران و خواهرانم! همه شما را براى فرمانبرى از رهبر دعوت مى کنم. همیشه پروانه وار به دور امام بچرخید و امام را تنها نگذارید و قدر رهبر را بدانید و بر سلامتى ایشان و ظهور آقا امام زمان همیشه دعا کنید.

اما برادران! تا زمانیکه جبهه احتیاج به نیرو دارد وظیفه دارید بیایید سنگرهاى خالى را پر کنید و همیشه در صحنه باشید. در کمک جانى و مالى به جبهه کوتاهى نکنید.
اما خانواده عزیزم: مادرم، خواهرم و برادران مهربانم، امیدوارم که حق خود را بر من حلال کنید. از تقصیر هاى من بگذرید، چون من در زندگى چندین ساله خود جز اذیت سودى براى شما نداشتم. هنگام شنیدن {خبر} شهادت من صبر و استقامت داشته باشید و بر خدا توکل کنید. (ان الله  مع الصابرین) بقره ۱۵۳
ودر یارى از امام همیشه کوشا باشید و برادران دیگرم را به سنگر من بفرستید. در آخر چند دعا مى کنم چون دعا بهترین وسیله مسلمانان و مومنین است.
خدایا! تو را به حق محمد و آل محمد سوگند، تو را به مقربین درگاهت سوگند، در ظهور آقا امام زمان تعجیل فرما و امام ما را تا ظهور ایشان از ما مگیر.
خدایا! رزمندگان اسلام را هر چه زودتر به کربلاى حسین برسان و بر خانواده شهدا و اسرا و مفقودین صبرعظیم و اجر جمیل عنایت فرما.
خدایا، خدایا تا انقلاب مهدى خمینى را نگهدار    
برادر حقیرتان: مجید آهومند .۳/۱۱/۶۲ (امضاء)  

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.