حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6312 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
معلم شهید جمشید پیرجان
8

شهید جمشید پیرجان فرزند بخشعلی در تاریخ۱۳۶۵/۱/۱ در شناط در خانواده مذهبی دیده به جهان گشود . در دامان پر مهر و محبت پدر و مادر تربیت یافت و در ۶ سالگی وارد دبستان شد و پس از اتمام دوره ابتدایی وارد مقطع راهنمایی شد و تحصیلاتش را تا مقطع راهنمایی ادامه داد و در […]

پ
پ

شهید جمشید پیرجانشهید جمشید پیرجان فرزند بخشعلی در تاریخ۱۳۶۵/۱/۱ در شناط در خانواده مذهبی دیده به جهان گشود . در دامان پر مهر و محبت پدر و مادر تربیت یافت و در ۶ سالگی وارد دبستان شد و پس از اتمام دوره ابتدایی وارد مقطع راهنمایی شد و تحصیلاتش را تا مقطع راهنمایی ادامه داد و در امورات کشاورزی کمک حال پدر شد.

در سال ۱۳۵۴ به خدمت مقدس سربازی اعزام و در سال ۱۳۵۶ از خدمت سربازی منقضی شد . در دیماه ۱۳۵۶ به استخدام آموزش و پرورش درآمد و مشغول بخدمت گردید . با آغاز جنگ ایران و عراق چندین مرتبه  داوطلبانه بعنوان نیروی بسیجی به جبهه اعزام و نهایتا” در عملیات خیبر در تاریخ ۸/۱۲/۱۳۶۲  در جزیره مجنون مفقود الاثرشده و بعد از ۱۴ سال پیکر مطهرش به زادگاهش برگشت و در جوار دیگر شهدای شناط به خاک سپرده شد.

گزیده ای از وصیت نامه شهید جمشید پیرجان
ای مردم غیورمسلمان ، ای برادران و ای جوانان بپاخیزید ، ندای هل من ناصر ینصرنی حسین را لبیک گوئید که فردا خیلی دیر است و نگذارید با دسیسه های داخلی و خارجی و با توطئه های منافقین وابسته به شرق و غرب ، مملکتتان ، اسلامتان ، قرآنتان و شرفتان خدایی نکرده به خطر بیفتد . واقعا” ننگ است بر ما که بنشینیم در خانه و دشمن به ما حمله کند و ما ساکت باشیم .

برادران مسلمان گذشت آن زمانی که در خفقان بودیم و فکر میکردیم با برپا کردن محرم های حسینی مسلمان هستیم و راه حسین (ع) را ادامه میدهیم برای ما شعاربود و بعد از این باید عملا” نشان دهیم که طرفدار حسین (ع) هستیم و دیگر شعار نیست و از کشته شدن نترسید، مومن و مسلمان نباید از مرگ ترسی داشته باشد آرزوی شهادت کنید و بترسید از آن روزی که قیامت به پا شود و ما را به محکمه الهی بیاورند و نتوانیم جوابگوی شهیدان باشیم و نگذارید چهره حقیقی قیام حسین و نائبش امام خمینی فراموش شود.برادران حمایت کنید از انقلاب انشاء الله به پیروزی نهایی خواهید رسید ، پشتیبان ایران خداست و هر گونه خیانت و تجاوز نابود خواهد شد( انشاء الله ) .این دعا را برای همه ادامه دهندگان شهدا خواستارم.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.