حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6312 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
راز شقایق
5

کتاب راز شقایق مجموعه خاطزات کوتاه از خانواده های شهدای زنجانی ست که به قلم سید یعقوب شبیری نگاشته شده است. مقدمه ای از کتاب: وقتی همدم و همنشین گنجینه های اسرار بودم ، تا کلام آسمانی شان را بشنوم ، گاه از فرط سنگینی مسئولیت وارد حرم اسرار می شدم به مقصد اینکه بتوانم […]

پ
پ

کتاب راز شقایق مجموعه خاطزات کوتاه از خانواده های شهدای زنجانی ست که به قلم سید یعقوب شبیری نگاشته شده است.

مقدمه ای از کتاب:

وقتی همدم و همنشین گنجینه های اسرار بودم ، تا کلام آسمانی شان را بشنوم ، گاه از فرط سنگینی مسئولیت وارد حرم اسرار می شدم به مقصد اینکه بتوانم خاطره هایشان را خوب جمع کنم  و در قالب عنوان هایی چون : حدیث دلباختگان ، کبوتران عاشق ، سروقامتان ، یاد یاران ، افلاکی خاکی ، سر دلبران ، خنیاگران حادثه ، بعث سبز و فرهنگ مقاومت ، میکروفن و دوربین را به دل خانواده ها می بردم و مطلبی تازه به دست می آوردم ، اما هر بار احساس تکلیفم بیشتر می شد و گمشده ام را در مصاحبه ها و فرداها و کلام های دیگران جستجو می کردم . غافل از اینکه کلام ها و بیان ها گرچه تنوع دارند اما در یک کلام خلاصه می شود . راهی و بهانه ای به سوی کمال مطلق.

نوشته های مشابه

میقات در آسمان
1 سال قبل
عطر سیب
1 سال قبل
1 سال قبل

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.