شهید یوسف رحیمی نیکو نژاد

بسمه‌تعالى 

سلام و درود بر یگانه منجى عالم بشریت، امام زمان و سلام و درود بر نایب برحقش امام خمینى و سلام به شما ملت شهیدپرور!
من از زمانى که زاده شدم تاکنون مسلمان بودم اما چنین مزه مسلمانى را نچشیده بودم و حال خیلى خوشحال هستم که مى‌توانم به نحوى در خدمت اسلام قرار گیرم و جان نثار اسلام نمایم.
بنده از شما ملت شهیدپرور و قهرمان درخواست دارم که جبهه ها را خالى مگذارید و امام و یارانش را تنها نگذارید لبیک گوى حسین زمان باشید و فرموده ابا عبدالله الحسین را  هیهات من الذله را فراموش مکنید. در ضمن فراموش مکنید که شهیدان ناظر کارهاى شما هستند مبادا که از وصیت خود سرپیچى نمایید در آخر باید این را هم اضافه کنم که فقط معنى انسانیت انسان را در جبهه ها مى‌توان یافت.
وصیـت خصـوصـى
پدر و مادرم سلام علیکم اگر از دست من ناراحت هستید این ناراحتى را از خود دور کنید به خدا قسم اگر من به حرف شما گوش نکردم به این علت بود که فقط و فقط به اسلام خدمتى کرده باشم از تمام دوستان و آشنایان حلالى بطلبید در ضمن از تک تک خواهرانم و برادرانم عاجزانه درخواست عفو دارم من مقدارى در حدود یک ماه نماز قضا و ۲ هفته روزه قضا بر گردن دارم که آنها را بگیرید یونس حتما با لباسهاى من به پایگاه برود و در ضمن اگر قرار عروسى عبدالله  یا زهرا و بقیه افراد خانواده شد عروسیهاى سبک انجام دهید.
مادرم یادتان نرود که در مقابل مردم گریه نکنید اگر خواستید گریه کنید کربلا را به یاد بیاورید حضرت زینب را در نظرتان مجسم کنید تا امام حسین علیه السلام از شما راضى باشد صبور باشید و صبر پیشه کنید.
والسلام علیکم و رحمه الله  

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code