شهید قوتعلی جهانگیری

شهید قوتعلی جهانگیری

وصیت نامه شهید قوتعلی جهانگیری

بسم الله الرحمن الرحیم

با درود فراوان به پیشگاه مقدس امام زمان (عج) بر پا کننده عدل جهانی و نائب بر حقش حامی مستضعفین جهان پیر جماران امام امت خمینی بیت شکن و درود به ارواه پاک شهدا اسلام و راه روان سالار شهیدان قهرمان کربلا حسین بن علی (ع) .

من به جبهه می روم تا به دستور رهبرم حق مستضعفین را از ظالمان خدا ناشناس بگیرم. تو ای پدر و مادر به عنوان کسی که جوان دارید و من هم به عنوان اینکه جوانم، توانایی دارم، به جبهه باید بروم.

از شما خواهش می کنم حلالم نمائید. حال ای برادران و خواهران! از شما نیز امید عفو دارم و امیدوارم که از خط امام که همان خط اسلام جدا نشوید و این انقلاب را زمینه ساز انقلاب مهدی(عج) بدانید ؛ آنطوری که مسلم است بی عشق خمینی نتوان عاشق مهدی شد.

خدایا شاهد باش که از تمامی مظاهر مادی بریدم تا به تو بپیوندم. خدایا گواه باش به عشق تو در مسیر تو حرکت کردم و اینکه فقط پیوستن به رزمندگان و به تو را انتظار دارم.

خدا چه سخت است آن لحظه که بین عاشق و معشوق فاصله می افتد وچه سخت آن موقعی که یک رهرو به مقصدش نمی رسد .پس خدایا این سختی ها را از دوش من بردار.

خدایا برای یاری دین تو به جبهه می روم، خودت کمک کن تا بتوانم کافران و بد خواهان اسلام از سر راه اسلام برداریم. راه قدس را آزاد نمائیم اما چنانچه اگر شهادت نصیب ما گردید محل دفن زادگاهم باشد.

خدایا با رفتن به جبهه این هم شکوه و عظمت در پیش دارد که پیامبر اسلام (ع) فرموده بالاتر از هر نیکوکاری نیکویی دیگری هم دارد تا آنکه کسی در راه خدا کشته شود، وقتی در راه خدا کشته شد بالاتر از آن دیگر نیکوکار نیست و دیگر وقتی که بدن پاک شهید می خواهد بررسی قرار گیرد زمین با افتخار و سرافرازی از اینکه چنین انسانهای بر روی آن زندگی می کردند و برای حاکمت قوانین الهی تلاش و جانفشانی می کردند .

مرحبا بالروح الطیبه التی اخرجت من البدن الطیب ابشر فان لک ما لا اذن سمعت و لا خطر علی قلب بشر» یعنی مرحبا به چنین روح پاک و مطهری که از بدنی پاک و طیب پرواز می کند به سوی ملکوت علی بشارت ما بر تو نعمت های از نعمتهای خدای ….. داری که تا کنون نه چشمی آنها را دیده و نه گوشی شنیده و نه حتی بر قلبی …. کرد نیت اما قصد انسان فقط قرب الهی باشد.

انسان پاک همیشه می گویدخدایا مرگ در راه تو شهادت باشد.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

آرزوی پیروزی ” قوتعلی جهانگیری ۶۳/۳/۴

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code