حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 6293 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 363×
شهید باقر رستمخانی
1

            (بسم الله  الرحمن الرحیم)) اینجانب باقر رستم خانى، پیامم را به ملت شهیدپرور زنجان مى رسانم: پروردگارا! ما را از کسانى قرار بده که همیشه از عظمت تو در خوف و هراس باشیم و همچنین ما را در راهى قرار بده که آخرش به تو برسیم. سلام بر امام، […]

پ
پ

 

 

 

 

 

 

(بسم الله  الرحمن الرحیم))

اینجانب باقر رستم خانى، پیامم را به ملت شهیدپرور زنجان مى رسانم:
پروردگارا! ما را از کسانى قرار بده که همیشه از عظمت تو در خوف و هراس باشیم و همچنین ما را در راهى قرار بده که آخرش به تو برسیم. سلام بر امام، قلب اسلام و روشنى بخش تمامى تاریکیها، آنگاه که مى رفت به دست مشرکانى دیگر اسلامى در جهان باقى نماند. نورى از گوشه اى از جهان درخشید که قلب مستضعفین جهان را به لرزه{درآورد} و چشمشان را روشنى بخشید. آرى، این نور که تمامى چشمهاى خفاشان جهان را کور مى کند، امام است. این ابرمرد تاریخ، این اسطوره ایمان و تقوى و این دیوانه کننده غرب و حیران کننده شرق. من پیامى به شما امت همیشه در صحنه نمى توانم بدهم. چرا که در صحنه بودن شما امت اسلامى در پشت سر امام و حرکت در خط امام، تمامى توطئه هاى مشرکان جهان را خنثى کرده و وحدت و اتحادتان خوفى مى باشد، براى ابرجنایتکاران که آینده خود را در سیاهى مى دانند.

پس برادران و خواهران!

قدر این موهبت الهى را بدانید که امروز در دست ما قرار گرفته، انقلابى که چشم مستضعفان جهان بدان دوخته شده تا شاید انشاءالله  به زودى تمامى تاریکیهاى جهان{را} روشن نموده و اسلام و حکومت اسلام را در جهان برافراشته نماید و ما تنها با یک راه مى توانیم، این انقلاب جهانى آقا امام زمان (عج) را تداوم بخشیم، که آن صبر و استقامت در برابر تمام سختی هاست.امید است که خداوند ما را تا آخرین لحظه زندگیمان از این خط خارج ننماید و آخرت ما را به خیر نماید.
اینجانب باقر رستم خانى با میل خود به جبهه حق علیه نور و ظلمت اعزام شدم و کسى مرا مجبور ننموده است
اینجانب باقر رستم خانى که تمامى اموال و بدهکاریهاى به شرح زیر مى‌باشد:
۱ ـ در ده على آباد از قبیل باغ و عمارت مانده است که فعلا خواهرم از آن استفاده مى کنند با هم شریک هستیم. هر کس به سهم خود مى رسد. و از حیوانات مانده از پدرم را قبلا سهم خواهرم را رد و پرداخت کرده ام.دینارى در دست اینجانب نمانده فقط به باغها و ساختمان با هم شریک هستیم که هر کس به سهم خود مى رسد.
۲ ـ چهار هزار تومان به آقاى محمد آقا قرض دارم و ..۱۵ (هزار وپانصد تومان) از بابت چوب آقا محمد
بدهکار است بدهد.
۳ ـ اینجانب از قبیل ساختمان و یک قطعه زمین به مشارکت ۳ نفرى که …۱ متر است که ..۵ (پانصد متر) مال آقاوردى زرگر است و ..۵ (پانصد متر) با آقاى محمد آقا رستم خانى و باقر رستم خانى شریک هستیم که در نجف آباد و زورآباد واقع است.
۴ـ ده هزار تومان وجوهات مال امام و خمس بدهکارم. مذکور شده را به امام جمعه زنجان، نماینده امام پرداخت نماید.
۵ ـ دو هزار تومان فقط بدهکارم به واسطه امام جمعه پرداخت نمایید.
۶ – یک هزار تومان زکات بدهکارم به امام جمعه پرداخت نمایید.
۷ ـ از دارایى ام، نماز یک سال را به پدرم{بخرید} بنده بدهکارم. چون وصیت کرده بود.
۸ – از داراییم ۲ سال نماز و یک سال روزه براى من بخرید.
۹ ـ ۲۵ هزار تومان به خودم احسان نمایید.
۱۰ – و مبلغ ..۸ تومان پول به آقاى مشهدى محمد اهل امین آباد، بدهکارم بدهید.
وصیتم به مادر و خواهر و همسرم این است که بعد از شهادتم گریه نکنید که دشمنان اسلام شاد باشند و از تمامى دوستان و آشنایان و همسایگان برایم حلالى بطلبید و اگر کسى مدعى شد که از من طلب{دارد} پرداخت نمایید و ضمن اینکه بعد از شهادتم، اگر همسرم در خانه من ماند تا آخر حق دارد از مالم{استفاده نماید} و اگر خواست{ازدواج نماید} از خانه من حق ندارد و یکى از فرزندان خواهرم بعد از شهادت من به خانه من بیاید.
۱۱) ..۲ تومان، آقاى صادق اهل تهم پسر شمسعلى طلبکار است.
۱۲) .۱۸ تومان به خواهر مشهدى رمضان، اقدس بدهکارم است.
۱۳) ..۲ تومان آقاى ابى پسر اصغر بدهکار است. سفیدکار.
 14) ..25 (دو هزار و پانصد تومان) فیاض پسر ملا اکبر اهل خشکرود، بدهکار است.
۱۵) .۶ تومان آقاى شمعى اهل شلاندار بدهکار است.
۱۶) اگر من شهید شدم، بعد از شهادتم براى من به مکه نایب بفرستید.
اینجانب باقر رستم خانى آقاى ابراهیم محالاتى{را} به عنوان وصى قرار مى دهم و آقاى محمد رستم خانى را به عنوان وکیل قرار مى دهم و آقاى مشهدى قربان رستم خانى، عمویم و حاج یونس را به عنوان ناظر قرار مى دهم و بقیه اموال را بعد از اینکه خرج کردید به مادرم و خواهرم بدهید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.