شهیدسید اصغر احمدی


بسم الله الرحمن الرحیم

«آنانکه ایمان آوردند و هجرت گزیدند و در راه خدا کوشش و جانفشانى کردند و هم آنانکه مهاجران را منزل دادند و آنها یارى کردند. آنها به حقیقت اهل ایمانند و هم آمرزش  خدا و روزى نیکوى بهشتى مخصوص آنهاست.»(قرآن کریم)

با سلام به حضور منجى عالم بشرت مهدى صاحب الزمان (عج)و با سلام بر نایب برحقش امان خمینى، رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهورى اسلامى در ایران و با درود به ارواح مقدس شهداى ایران و اسلام.

با عرض تبریک و تسلیت به حضور مردم عزیزم ایران اسلامى به خاطر شهادت عزیزانشان.
امیدوارم که این جانبازیها و شهادت طلبى‌ها به ما درس عبرت باشد براى تمامى مسلمانان دنیا همچنین ایثارگریها بود که باعث پیروزى انقلاب و باعث تداوم انقلاب و باعث پیروزى مردم مسلمان ایران در جبهه حق علیه باطل.
امیدوارم که ما هم بتوانیم با دادن خون خودمان خدمتى براى اسلام کرده باشیم و اسم ما را هم در دفتر سربازان امام زمان (عج) ثبت نمایند.
سلام و درود بر حضور پدر و مادر عزیزم که راضى شدند من به جبهه بروم و هیچ موقع مانع رفتن من به جبهه نشدند تو با آغوش باز مرا به یارى اسلام فرستادند.
امیدوارم که در آن دنیا با هم باشیم به یارى خدا، از این بابت از پدر و مادرم تشکر مى‌کنم.
من چند کلمه‌اى به عده‌اى از سن و سالانم که نسبت به حوادث کشورمان سستى از خود نشان مى‌دهند. صحبت دارم که اى برادران آیا خدا را مى‌شناسید و به او ایمان دارید اگر ایمان دارید پس چرا گفته‌هاى خدا را گوش نمى‌کنید. مگر خدا نگفته که ما  شما را آزمایش مى‌کنیم بترسید از آزمایش خدا و امتحان خدا.
آنانکه عملشان در این دنیاى چند روزه. عملى زشت و مردم آزارى و گناه بوده به جهنم ابدى خواهند رفت و شما اى برادران ببینید آیا آنان که گناه مى‌کنند به خودشان ضرر مى‌کنند یا به دیگران البته به خودشان. پس فقط به خدا پناه ببرید. از شر شیطان رانده شده.
و شما اى عزیزان شما را به خدا قسم مى‌دهم که این امام عزیز را تنها نگذارید که این روح خدا فقط و فقط براى اسلام کار مى‌کند. به امید پیروزى رزمندگان اسلام.
اصغر احمدى ۹/۴/۶۳             

خدایا، خدایا، تا انقلاب مهدى خمینى را نگهدار 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code