اصغر بیات

بسم الله الرحمن الرحیم

وصیت نامه بنده حقیراصغر بیات((یا ایها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه)).

با سلام به حضرت ولی عصر صاحب نصر منجی عالم بشریت(عج)و سلام بر نائب بر حق اش امام خمینی.

خدای تبارک و تعالی در آیات فوق مطالبی فرموده اند برای راهنمایی انسانها به سوی فلاح و رستگاری و رسیدن به زندگی ابدی. اما کو آن دل که این مطلب خداوند را بفهمد، آنقدر در امیال دنیایی غوطه ور هستم که به این چیزها دیگر فکر نمی کنم .

هر کاری را که می خواهیم انجام دهیم فکر نفع و ضررش را می کنیم و یا اینکه در آن کار سود یا مقام دارد، با خود گفته این دنیا برای کافران بهشت و برای مومنان زندان است. من راضیم به رضای تو اما انسان در غالب مکتب اسلام و قرآن همواره باید به یاد داشته باشد که اعمالش برای رضای حق تعالی باشد و برای فهم این مطلب باید در مسائل اسلامی کوشش و جدیت کرد .

برو شیر درنده باش ای دغل/ مپندار خود را چو روباه شل

علم و معرفت آموخت و همواره باید مواظبت بکنیم، از نفس هایمان که شیطان بر آن غلبه نکنند تا خداوند نیز نفس مطمئنه و بهشت را عطا نماید و انقدر عشق به امام عزیز در وجودم شعله می کشد که از حوصله این ورق خارج است، ققط تنها چیزی که می توانم بگویم این است که خداوند وجودش را تا ظهور حضرت مهدی برای امت اسلامی مستضعفان جهان حفظ بفرما.

خدمت مادر عزیزم امیدوارم که مرا ببخشید ،بنده نمی دانم از زحمات بی نظیر شما چگونه قدردانی کنم. انشاالله خداوند به شما توفیق عنایت دهد.

اسلام چنین گفته است در جهت تداوم و گسترش انقلاب اسلامی کوشا باشید و از خدا برایم طلب عفو کنید .مادرم اگر می خواهی گریه کنی برای اباعبدالله الحسین(ع) و برای فاطمه زهرا(س) و مظلومیت اهل بیت گریه کنید.

خدمت پدر عزیز بزرگوارم مرا ببخشید و همچنین امیدوارم که با آداب و احکام اسلامی آشنایی بیشتر پیدا کنید.خدمت برادر عزیزم امیدوارم با کار و تحصیل و تلاش بیشتر در جهت تداوم و نیز گسترش انقلاب اسلامی کوشا بوده و همواره رضای خداوند را در نظر داشته باشید و برای او کار کنید و برادر کوچک ام من خیلی اذیت کردم من خوبی تو را می خواستم .

از شما اول حلالیت می خواهم و دوم انشاالله بعد خواهید فهمید.به بسیج هم برو چون من از بسیج درس شهادت گرفتم و به برادران که من توصیه میکنم خصوصا برادران پایگاه مواظب باشید که گرد غبار توی پایگاه نباشد روی شما را سیاه کند .در ضمن شهادت اینجانب را فقط به پدرم ارائه کنید و در چیزی که از بیت المال استفاده می کنی مواظبت کنید از دست اینها بدست من و به شما رسیده است.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code