راه شهدا یه راه کهکشونی است که هر چه جلوتر بری به آینده روشن تری نزدیک تر می شی . خب حالا تو بگو تو این مسیر و برای حفظ آن به چه سلاحهای معنوی باید مجهز بود ؟گل های باغ مقاومت

  دسته: معرفی کتاب حوزه زنجان
  بدون دیدگاه
  یکشنبه - ۱۱ آذر ۱۳۹۷

  این کتاب مثل یک پرنده ی سفید می ماند که تو می توانی با دو بال نوشته و طرح آن مانند یک رزمنده به آن دوران آسمانی سفر کنی و از آن ها درس ها بیاموزی و آموخته هایت را در زندگی خود و دوستانت به کار گیری .

  در آیینه ی زلال و بی غبار این سفر ، اخلاص ها و صمیمیت ها را می بینی و بعد می توانی در تمام لحظه ها و فرصت ها و ایام ، این حالت معنوی را به صورت مداوم و مستقر حفظ کنی و به سمت تعالی و خدا بروی فقط در یادت باش هر آن چه می بینی بنویس و طراحی کن و برای خود نگهدار که شاید روزی خواستند با دو بال نوشته و نقاشی تو سفر کنند.این کتاب به قلم سید یعقوب شبیری می باشد.

  برشی از کتاب :

  آدم ها گاه تو دو راهی گیری می کنن و سر درگم می شن که کدوم راه رو برن خوبه و برنده می شن . یه راه نورانی ، یه مسیر پاک ، یه راهی که تا بی نهایت آبی آسمانی است و افق هایش سبز و سرخ و درخشان ، راه شهداست .

  راه شهدا بن بست نداره ، گرد و غبار نداره ، ترس و تردید نداره ، تو را به شک نمی اندازه که نکنه اشتباه کردی ، اگر هم شک کنی این حالت ، گذرگاه است ، توقفگاه نیست . راه شهدا یه راه کهکشونی است که هر چه جلوتر بری به آینده روشن تری نزدیک تر می شی .

  خب حالا تو بگو تو این مسیر و برای حفظ آن به چه سلاحهای معنوی باید مجهز بود ؟


  نوشته شده توسط:خط شکن - 962 مطلب
  پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
  بازدید: ۲۵
  برچسب ها:
  دیدگاه ها

  *

  code