ژنرال های امریکایی در مقابل ایران بچه هستند

دسته: اخبار
جمعه - ۱۳ بهمن ۱۳۹۶

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، سردار محمدتقی اصانلو  در مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد زنجان اظهار داشت: بهمن ماه تداعی کننده عملیات‌های مختلف از جمله والفجر ۸، کربلای ۴ و کربلای ۵ است و این موضوع را به یاد می‌اندازد که پیروزی انقلاب اسلامی مدیون خون شهداست.

وی به مراسم استقبال از ورود امام خمینی(ره) به میهن در ۱۲ بهمن سال ۵۷ اشاره کرد و گفت: جمعیت حاضر برای استقبال از رهبر کبیر انقلاب دنیا را انگشت به دهان گذاشت و ایشان در سخنرانی خود در بهشت زهرا با یاد و خاطره شهدا از مردمی که شکنجه های رژیم پهلوی را تحمل کردند قدردانی کرد.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال‌غرب ایران با اشاره به سخنان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب در بهشت زهرا ابراز کرد: امام خمینی(ره) تا روزی که زنده بود اجازه ندادم منیت در کشور حاکم شود ولی متاسفانه امروز مشکل اصلی کشور برخی از منیت‌هاست.

وی به حفظ وحدت و تبدیل شدن از منیت به ما تاکید کرد و افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان و آمریکا تاب پیروزی انقلاب اسلامی را نیاوردند و توطئه‌های خود را بر علیه این نظام آغاز کردند.

سردار اصانلو خاطرنشان کرد: دشمنان در کردستان نیروهایی را تجهیز کردند، در شمال کشور از طریق مارکسیست‌ها وارد عمل شدند و در شرق کشور خلق بلوچ را به راه انداختند و در جنوب خلق عرب و منافقان را تجهیز کردند تا قدرت از دست رفته آمریکا را برگردانند.

وی افزود: پس از شکل‌گیری کودتای عراق در سال‌های ۵۸ و ۵۹، سرانجام در فروردین سال ۵۹ درگیری‌های صدام و رژیم بعثی عراق با ایران آغاز شد و تحریم‌های اقتصادی پیش از جنگ تحمیلی در کشور ما اعمال شده بود.

فرمانده قرارگاه حمزه سید شهدا(ع) شمال‌غرب ایران با اشاره به اینکه با مقایسه تحریم‌های سال ۵۹ به این نتیجه می‌رسیم که امروز ما در واقع تحریم نیستیم بیان کرد: در سال ۵۹ کشور وابستگی‌های بسیاری به خارج از کشور داشت اما امروز توان تامین همه نیازها را در داخل کشور داریم.

وی برخی از نفوذی‌ها را مشکل امروز کشور خواند و گفت: مشکل امروز کشور به کسانی مربوط می‌شود که نمی‌خواهند انقلاب اسلامی پیشرفت داشته باشد.

سردار اصانلو با تاکید بر اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران تجربه ۴۰ ساله دارد ابراز کرد: ژنرال‌های چند ستاره آمریکا در مقابل تجربیات ایران بچه هستند.

وی نبود مدیریت درست را از دیگر مشکلات کشور عنوان کرد و افزود: کشور به اندازه کافی امکانات و سرمایه دارد که باید با روحیه جهادی کارها پیش رود در غیر این صورت منیت اجازه کار نخواهد داد.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا شمال‌غرب ایران با اشاره به اینکه امروز ۶۲۰ سد در کشور احداث شده است بیان کرد: بیش از ۴۰۰ سد توسط قرارگاه خاتم الانبیا احداث شده در حالی که تعداد سدهای ایران در زمان انقلاب ۱۳ مورد بود.

وی موضوع آب را مهمترین و حیاتی‌ترین مسئله کشور و دنیا خواند و گفت: پیش‌بینی می‌شود بهانه جنگ‌های آینده در دنیا آب باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس