همزمان با هفته دفاع مقدس آلبوم موسیقی یادش بخیر رونمایی می شود

دسته: اخبار
یکشنبه - ۱ مهر ۱۳۹۷

به گزارش واحد ایثار زنجان، دو اثر تولید شده در حوزه هنری زنجان، آلبوم موسیقی «یادش بخیر»؛ با محوریت دفاع مقدس و کتاب «بوی باروت سوخته»؛ مجموعه داستان‌های کوتاه کارگاه داستان نویسی حوزه هنری زنجان، ساعت ۱۶ روز یکشنبه یکم مهرماه ۹۷ در محل سالن اجتماعات ابن سینا دانشکده علوم پزشکی رونمایی می گردد.
آلبوم موسیقی «یادش بخیر» بازسازی نغمات و مداحی های دوران جنگ تحمیلی با مضامین مذهبی و دفاع مقدس می‌باشد، که در ۱۰ قطعه تولید شده است.
«یادش بخیر» یادآور مداحی‌ها دوران دفاع مقدس است که با صدای سیدیوسف شبیری و سیدمحمود حسینی بازسازی و بازخوانی شده و از تولیدات جدید واحد موسیقی حوزه هنری زنجان است که قطعات تولید شده در این آلبوم به زبان‌های ترکی و فارسی از سروده‌های حاج ولی الله کلامی است.
این اثر موسیقی شامل قطعاتی چون «الله اکبر»، «ای شهیدان»، «غواص»، «کلام دل»، «شهیدلر سلام اولا»، «یادش بخیر»، «سلام اولسون»، «شهادت»، «شهدای دوران»، «یادی خیر اولسون» است.
تنظیم و آهنگ‌سازی قطعات آلبوم موسیقی «یادش بخیر» را کیارش میرمحمد رضایی انجام داده و همچنین کمال خسروی تکنوازی تار و سه تار و محمد کیا نوازندگی فلوت کلیددار این کار را برعهده داشته‌اند. زهرا کاظم‌پور نیز طراحی صدای آلبوم موسیقی «یادش بخیر» را انجام داده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس