مادران شهدا میقات شهیدان به معراج رفته اند

دسته: نامه های بهشتی
سه شنبه - ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

 

نامه مادر شهیدان عبدالله و اصغر بسطامیان

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 به خدمت فرزند عزیز و گرامی

 با درود به پیشگاه یگانه منجی  عالم بشریت امام عصر عجل الله تعالی فرجه شریف و نایب برحقش امام خمینی و با سلام به شهدای گلگون کفن اسلام ایران و رزمندگان کفرستیز و خستگی ناپذیر جبهه‌های حق علیه باطل

 سلام علیکم

 پس از عرض سلام حضور شریفتان امیدوارم که با الطاف الهی در خوشی و سلامتی باشید و موفق و پیروز بوده باشید اگر از احوالات ما جویا باشید بحمدالله سلامتی حاصل برقرار است وهیچ ملالی نیست جز دوری شما که آن هم امیدوارم به زودی زود برطرف گردد و دیدار تازه گردد.

 فرزندم نامه پر از مهر محبت تان روئیت شد و مایه خوشحالی و برطرف شدن نگرانی و همه دوستان و آشنایان از شما شد.

 عزیزم این را بدان که من تورا وبرادرت را خودم به جنگ به جنگ با کفار فرستاده ام و خوشحالم از این که تا به حال توانسته ام در راه حق و حقیقت یک فرزندم را از دست بدهم  و تو را هم به جبهه بفرستم و تا آخر هم هرچه از دستم بیاید برای اسلام ومسلمین انجام خواهم داد و حتی اگرهردوشما را از دست بدهم باز از کوشش و تلاش در این راه دست نمی کشم.

 پسرم این را بدان که اگر اتفاقی هم برایت روی دهد من به خاطر خدا صبر می کنم و هیچ ناراحت نمی شوم که تو را یا برادرت را از دست دادم فقط نگران این هستم که آیا خدا شما را از این خانواده به عنوان قربانی در این راه  می پذیرد وازما را راضی می شود یا نه.

 فرزندم من ازدور دست های تو و دوستان تو و دیگر و رزمندگان را می بوسم و افتخار می کنم به اینکه لایق این بوس کردن هستم.

 فرزندم دیگر زیاد وقتت را نمیگیرم و عرایضم را به پایان می رسانم ونیز عزیزم پسرخاله ات مهدی نیز در جبهه است. خب فرزندم از عوض من به همه دوستان وعزیزان سلام گرم برسان و به آقایان غلامرضا محمد مجینه  حاجی صفی الله هوشنگ  مصطفی محمود حسین منصورعلی و غیره سلام مخصوص برسان. و نیزهمه فامیلان و آشنایان دایی ها و زندایی ها خاله ها و مادربزرگ خواهرت و مادر رضا و …سلام می رسانند.

ضمنا از اینکه تلفن کرده بودی خیلی خوشحال شدم و اگرپیزی احتیاج داری اطلاع بده تا برایت بفرست ونیز از مهدی بخشی باخبرم گردان و ضمنا از طرف مصطفی به آقای علی قاضیلوسلام برسان. دیگرعرضی ندارم و سلامتی و پیروزی شما عزیزان را از درگاه احدیت خواستارم .

خدانگهدار دلاوران ونیز به شما شهادت برادر یعقوبعلی محمدی  را به همه شما تسلیت عرض می نمایم.

دوستدار شما : مادرت

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس