شرایط انقلاب حساس است

دسته: نامه های بهشتی
سه شنبه - ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

نامه سردار شهید حبیب گوزلیان به خانواده

سلامم حضور امام رئوف و مهربانم حضور پاک آن آیت کبریائی که با اولین لحظه ای که ندای توحیدش به گوشم رسید شعله بر قلب و جانم انداخت که تا آخرین لحظه عمرم به این شعله می سوختم ؛حضور آقایی که اگر یک لحظه مرا به این دنیا و زندگی اش امیدوار می سازد جزء این نیست که چند روزی بیش در رکاب وجود مقدس این مجسمه زهد و تقوا باشم ولی دریای بیکران خلوص ایمان جرعه نوشم ودر تحت تشعشات نور این آفتاب تهذیب و عرفان جان تازه گیرم و شما ای کسانی که این نامه را می خوانید اگر امکان ملاقات آن صاحب نفس تکیه برایتان میسر بود سلام مرا، اظهارات را ، ادب مرا، اظهار محبت این حقیر را حضور انورش برسانید؛ بگوئید که مرا ببخشد و عذر مرا بپذیرید از این که نتوانستم بیش از این در اجرای اوامرش کوشا باشم .

ای رزمندگان اسلام عزیز! ای حامیان و حاملان قرآن! انبیاء و شهدا بر شما و تمام کسانی که از اول در این راه قدم عشق نهادند و مصمم شدند که این راه به تا آخر برسانند با این قرآن ببیند ،با این فرهنگ فکر کنند، با این رهبر راه روند، گمنام و سربه زیر ،مصمم و استوار با خلوص و با ایمان جان بر کفان گیرند و خود را برای شیرین ترین دردها و مصائب آماده کنند .

برادران عزیز بی مقدمه عرض می کنم شرایط ما خیلی حساس است در این زمان تمامی دشمنان اسلام بر علیه انقلاب ما دست وحدت داده اند . بیائید با جنگ و دفاع از انقلاب بر خورد خیلی متعهداند تر بکنیم. شرایط خیلی حساس است شرایط حساس انقلاب و اسلام و زمینه ای که برای ظهور مولا باید ساخت ولی اگر عمیق بنگریم شاید خیلی حساس است؛ شرایط حساس انقلاب و اسلام و زمینه ای که برای ظهور مولا باید ساخت ولی اگر عمیق تر بنگریم شاید شرایط حساس انقلاب واسلام و زمینه ای که برای ظهور مولا باید ساخت .برادران و خواهران زمان زمان انتخاب است ،بیائید انتخاب کنیم انتخاب اینکه آیا راه حسین (ع) را باید ادامه دهیم؟! آیا باید شیعه بودن مان که ۱۴۰۰ است ادعا نموده ایم گواهی دهیم یا نه خیلی ها در این انتخاب دچار مشکل و تردید شدند و عاقبت راهِ پس را انتخاب کردند و خیلی ها نیز بزرگوارند تحت زمامت آن پیر مراقب انقلاب است به این انتخاب بزرگ زدند و تمام وجودشان را وقف خدمت به انقلاب و پیشبرد در دفاع مقدس مکتبی نمودند و تمام زندگی شان  را در آن حل نمودند.

بیایید از شهدای اسلام درس بگیریم؛ از حمید احدی ها و غیره .از اشتری عزیز درس بگیریم. مسئله اسلام و جنگ و انقلاب را در لابه لای برنامه زندگی مان بنگنجانیم و اگر زندگی را در این مسئله اسلامی درک کنیم ما باید این راه را انتخاب کنیم و از تمام هستی و نیستی خود مایه بگذاریم و یا بپذیریم .

روز محشر در ردیف کسانی محشور خواهیم شد که در مقابل حضرت زهرا رو سیاه اند و بدانید که رو سیاه شدن در روز محشر مستحق کسانی است که این نعمات عظمای الهی را نشناختند و از آنها استفاده نکردند.

نعمت شیعه بودن، ایرانی بودن، نعمت در این زمان بودن ،نعمت جنگ داشتن، نعمت رهبری، چون امام نعمت خون شهدا  پیام آور به حق و آنجا به سوی او .

خدا یا ما را در این انتخاب یاری کن.

خدایا باورم دار که این دنیا با این همه شیرینی ها و زیبای های ظاهر فریبش هیچ است.

خدایا باور مان دار که این جهان با همه تخت و تاجش تمام جاهش ثروت و بزرگی اش در مقابل یک لحظه وصل تو هیچ است و خدا یا به ما بفهمان که بزرگی آقائی و مقام همگی در آنجا بسوی توست در رضای توست همگی در توست و توئی خدایا یا ما را در این انتخاب بزرگ یا ریمان کن
پدر ومادر عزیز سلام !ای شما که عمری در بزرگ کردن ما زحمت کشیدی. با تشکر و امتنان فراوان بهترین و صمیمانه ترین سلام ها را به حضورتان تقدیم  می کنم. از  این که ممکن است دیگر روی پاک تان را نبینم خوشحال نیستم ولی از این که می توانم با خونم کمکی باشم برای تثبیت انقلاب عزیز  اسلامی و از اینکه می توانم موجب باشم شما مقابل حضرت رسول و امت و در مقابل فاطمه زهرا رو سفید باشید خوشحالم .

مادر خوبم از تمامی زحمت های طاقت فرسایی که در تربیت من و برادرانم مخصوصاً در طول این جنگ کشیدید تشکر می کنم و از این که اذیت های فراوانی در تربیت من کشیدی  تشکر می کنم و از این که دیگر نمی توانم از این جا از زندگی تان درس بگیرم و از این که دیگر نخواهم توانست لحظه ایی با شما باشم و هنگام اقامه نماز در خضوع بنگرم ودرس ولایت بیاموزم بسیار تاسف می خورم.

خدا را سپاس می گویم که مرا از پدر و مادری به دنیا آورد که ایمان انگشت شمار عمرم بود. خدایا شکر می کنم سر از خانواده ایی به وجود آوردم که در شرایط این خانواده توانستم تا حدودی اسلام را بشناسم و راه سید الشهدا را انتخاب کنم .

پدر و مادر و برادر و خواهر عزیزم !خودتان به خوبی می دانید بعداز شهادت من چه موضعی را در جامعه بگیرید تا جواب دندان به دشمنان اسلام عزیز داده باشید بی تردید بر مقاوت شما افزوده خواهد شد .
و با سلام به خانواده های شهدای جنگ تحمیلی که صبر و استقامت پایتختی گرفتند و رهرو صدیقی برای حضرت زینب کبری شدند و از امام عزیز شنیدند که فرمودند  : اگر ما این عزیزان را از خدا بدانیم و اگر آنها را در دست خود امانت بدانیم در شهادت آنها
و در به سعادت رسیدن آنها هیچ ناراحتی به خود راه نمی دهیم زیرا که عید واقعی از آن همین شهدا و خانواده شهدا است که در آخرت سرافراز و سربلند در پیشگاه خداوند در صف بهشتیان قرار خواهند گرفت.

سلام گرم و خالصانه خود را به حضور پدر بزرگ و مادر عزیز می رسانیم و بر استقامت و صبرتان درود می گوئیم خداوند شما را سرافراز گرداند که شما اسلام را با صبرتان سرافراز در پیشگاه خداوند کردید و خود متصف به صفات انبیاء که صبر است شدید.

مادر عزیز گفته بودیم هر هفته سه بار تلفن می کنیم ولی برای این کار موفق نشدیم انشاء الله سعی می کنیم حداقل نامه را زود زود بنویسم از شما التماس دعا داریم؛ دعا کنید ،انشاءالله جنگ با فتح کربلا خاتمه پیدا کند و همه رزمندگان اسلام با سلامتی به آغوش گرم خانواده های خویش بر گردند برادر مجید و معصومه شما نیز سلام  ما را بپذیرید  دعا کنید.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس